Вітаю Вас Гість | RSS

Продажа кавомашин, Ремонт кавоварок, Кавоварка в оренду Львів

Четвер, 22.08.2019, 18:31
Головна » 2015 » Серпень » 8 » Ремонт кавомашин, очистка кавоваркиі Як правильно користуватися каво-машиною...
15:43
Ремонт кавомашин, очистка кавоваркиі Як правильно користуватися каво-машиною...

Власник кавової машини знає про її переваги не з чуток – він може насолодитися свіжим напоєм з густим ароматом в будь-який час дня та (якщо не боїться безсоння) ночі. Розумниця-кавоварка помеле кавові зерна, зварить підбадьорливої кави, та ще й запропонує додати молочка. Натомість вона вимагає трохи – регулярного догляду. Чистка кавомашини є константою для будь-якого користувача. Тут все просто – або ви регулярно проводите чистку кавоварки або... прощаєтеся з технікою через 7-8 місяців. Ви з нами? Тоді приступаємо!

Чистка заварного механізму кавомашини

Почати слід з заварного механізму, в якому відбувається приготування кави. Він вважається найважливішим елементом в апараті. Врахуйте, що кавова машина не повідомляє про потребу очистити заварний механізм – вся відповідальність за цей процес лежить на власнику апарату.

Як часто потрібно чистити заварний механізм кавоварки?

Потрібно щодня прочищати заварний механізм проточною водою, використовуючи раз в місяць спеціальні таблетки для чищення кавомашини. (Таблетки від кавових масел, а також таблетки від кавового жиру і накипу сьогодні знаходяться у вільному продажу).

Для того, щоб продовжувати насолоджуватися обалденною кавою, змащуйте раз в місяць механізм. Для змащення тертьових елементів механізму заварювання використовується мастило для кавоварок (Saeco, Jura, Delonghi тощо). Цей засіб, підвищуючи герметичність з'єднань, відмінно підходить для стикуючих елементів будь-яких механізмів.

Користуйтеся кавовим апаратом красиво – правильна експлуатація цього виду техніки передбачає щоденне очищення молочного (класичного і автоматичного) пеновзбивателя. Не забуваємо про склянку, яку також необхідно очищати щодня.

Чищення бойлера кавомашини

Бойлер, відповідальний за підігрів води, служить скупченням накипу, який не тільки псує смак напою, але і служить головною причиною поломок кавоварок. З-за засміченого бойлера машина вийде з ладу і стане подавати недостатньо нагріту воду (холодну каву) вже через кілька місяців.

Коли мені потрібно чистити бойлер кавоварки?

Майже всі кавові машини устатковані системою управління, яка веде рахунок кількості циклів приготування кавових чашок. Після досягнення певного числа ви можете побачити на дисплеї або панелі керування повідомлення або значок про те, що настав час очистити пристрій від накипу.

Для видалення накипу з внутрішніх стінок котла і очищення нагрівача доцільно використовувати розчин зі спеціальними компонентами і лимонною кислотою. Після того, як ви, виходячи з технічних характеристик кавомашини, підберете засіб для чищення, додайте його в строго вказаної пропорції в танк для води (розчину повинно вийти від 1 л) і заповніть їм бойлер кавомашини. Далі відкрийте кран окропу, після чого злийте в будь-яку ємність 100-150 мл води.

Щоб попередити появ накипу в бойлері, візьміть за правило регулярно чистити водопом"якшувач, що поставляється в комплекті з кавоваркою.

Чистка гідросистеми

Гідросистема – це трубки кавомашини, за якими подається напій. Для того щоб очистити гідросистему, необхідно видалити кавові масла – це вони згубно відображаються на смаку напою. Після кожної операції прочищайте воронку для меленої кави. Пам'ятайте, що ігнорування чищення гідросистеми і недбалість у питаннях видалення накипу є найбільш частими причинами виходу з ладу техніки. Ремонт кавоварки в такому випадку не потрапляє під гарантійне обслуговування.

А якщо я не буду чистити кавоварку?

В такому разі – нарікайте на себе. Думки фахівців по ремонту кавових машин збігаються: якщо не проводити регулярне чищення кавомашини, вона вийде з ладу буквально через кілька місяців.

Щоб гарантовано продовжити життя кавовій машині, доручіть її чистку та ремонт кавових машин професіоналам. Пам'ятайте, що недбале ставлення та неправильна експлуатація (у тому числі, неграмотна чистка кавоварки своїми руками) не є несправністю, на яку поширюється гарантія виробників.

Як продовжити життя кавомашині:

  • Використовуйте воду з помірною жорсткістю;
  • Раз на місяць проводьте декальцинацію;
  • Ні в якому разі не замінюйте оригінальні запчастини на неоригінальні;
  • Не розбирайте апарат самостійно (поломка в даному випадку не потрапляє під гарантійне обслуговування).

Не картайте долю, якщо вищевказані поради дійшли до вас із запізненням - досвід не буває поганим, він може бути тільки корисним. Ну, а якщо ваша кавоварка все-таки зламалася, приносьте апарат в сервісний центр по ремонту кавових машин.

Переглядів: 695 | Додав: exstreme | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 2
avatar
1 OlegPapay • 11:59, 04.07.2016
koolinar.at.ua 

Кулінарний сайттт
avatar
2 arkebuzpasha • 11:56, 02.09.2018
Настоящихспециалистов очень мало. Все известные
мне сервисные центры по большому счету
если увалят ваш аппарат, то ответственности
не несут. Один из мастеров официального
сервис центра Samsung решил работать в паре
с мастерами с других сервис центров и
рассказал, что у них все иначе. И подход,
и сроки, и цены. А главное - одни проблемы
за другие не выдают. Работают сейчас в
сервис центре GalaxyGeek. https://www.galaxygeek.pp.ua
Ремонт телефонов Samsung и iPhone, от замены
стекла на телефонах Samsung и iPhone до обычной
перепайки разъема USB и замены шлейфа
кнопок. Еще ремотнируют
акустику, особенно если
у вас
,
то это находка для вас, впрочем
и как для меня, но я о них поздно узнал
и колонку за копейки продал, о чем теперь
жалею.
avatar